Тренажерний зал Fitness ROYAL Precor

Скорегувати вагу, поліпшити фізичний стан чи зміцнити здоров’я в цілому – ось далеко не все, що пропонує тренажерний зал Fitness ROYAL Precor.

Зовсім не обов’язково пропускати тренування в подорожах, адже ви можете зайнятися спортом не виходячи з готелю, маючи під руками все необхідне для тренувань будь-якого рівня складності. Проживаючи у нас ви можете скористатися послугами тренажерного залу абсолютно безкоштовно, в зручний для вас час, в найбільш комфортних умовах й приємній атмосфері.

Fitness ROYAL Precor обладнаний продукцією одного з провідних світових лідерів спортивного обладнання Precor. Тренажери цього виробника вважаються еталоном якості, ефективності, безпеки та функціональності. Це професійне спортивне обладнання преміум класу, яке вибирають фітнес-клуби, готелі, спа-центри та індивідуальні персональні тренери в більш ніж 90 країнах світу. Тренажери Fitness ROYAL Precor надійні й міцні, підходять як для новачків, так і для професіоналів.

Силові тренажери, стекові тренажери, блочні тренажери, бігові доріжки, велотренажери та інше спортивне обладнання чекають на вас.

Завдяки потужній системі вентиляції та кондиціонування, в тренажерному залі завжди приємний мікроклімат, тож ми створили оптимальні умови для вашого відпочинку та занять спортом.

З Fitness ROYAL Precor ви будете завжди у гарній формі.

Інформація

Тренажерний зал працює: 7.00 – 22.00

Контакти

Royal Palace Luxury Hotel and SPA

Наша адреса: м. Хмельницький, вул. Володимирська, 74

Контактні телефони:
+38 073 300 3 300 - Reception
+38 095 300 3 300 - Reception
+38 068 300 3 300 - Restaurant

Email:
info@royalpalace.com.ua