Подорожі Поділлям

Запрошуємо вас поринути у подорож нашим мальовничим Поділлям. Адже, Поділля з його ландшафтами має свою неповторну красу, і у вас буде змога у цьому переконатися.

Дивовижний Кам’янець-Подільський, «місто на камені» – справжній діамант Поділля. На кожній вулиці, у кожній будівлі відчувається дух середньовіччя. Тут панує атмосфера спокою, а справжніми шедеврами архітектури родом з далекого минулого можна милуватися годинами.

Не менш привабливе місце – наскельний монастир Бакота. Це приголомшливі види на Дністровський каньйон та потужна енергетика. Потрібно подолати близько 300 метрів по стежці вгору, щоб побачити усю неповторність цього місця. Монастир дивує красою природи, історією та, одночасно, простотою.

Спадщина Київської Русі – фортеця у Меджибожі. Збереглася вона у відмінному стані, до неї ставляться з особливим трепетом і регулярно реставрують. Тут є музей, замкова церква, галерея, кріпосні стіни і лицарська вежа з оглядовим майданчиком, каретний двір і казарми. Щороку в серпні тут проходить історичний лицарський фестиваль «Стародавній Меджибіж».

Село Маліївці сміливо можна назвати наймальовничішим куточком Поділля. Крім палацу Орловських, з яким по красі, довершеності, витонченості, гармонії не може конкурувати жодна подільська резиденція, в Маліївцях зберігся старовинний парк з двома ставками, фонтанами, стилізованою під замкову вежу водонапірною баштою. Але головна атракція Маліївців – 18-метрова скеля з водоспадом і печерним гротом.

Печера Атлантида – унікальна печера, яка приваблює туристів зі всього світу. Вона розташована у селі Завалля на Кам’янеччині й вражає своїми кристалами. Наразі в печері досліджено близько семи з половиною кілометрів підземних лабіринтів, і кристали там повсюди: вони на стінах, стелі, підлозі.

Ми співпрацюємо з найкращими екскурсоводами, фотографами та операторами, тож ваш активний відпочинок пройде не лише у найкращих туристичних локаціях, але й залишить по собі високопрофесійні фото- та відео спогади.

Інформація

Замовте екскурсію за номером:
+38 073 300 3 300

Контакти

Royal Palace Luxury Hotel and SPA

Наша адреса: м. Хмельницький, вул. Володимирська, 74

Контактні телефони:
+38 073 300 3 300 - Reception
+38 095 300 3 300 - Reception
+38 068 300 3 300 - Restaurant

Email:
info@royalpalace.com.ua