VIP-послуги

ROYAL Assistant

Перебуваючи у ROYAL PALACE LUXURY HOTEL and SPA, можна скористатися послугами особистого ROYAL Assistant, який буде закріплений за вашим номером та допоможе впорядкувати ваше насичене перебування не лише в нашому готелі, але й у місті. І не хвилюйтеся, адже увесь наш персонал є багатомовним, тож знайде підхід до кожного клієнта.

Організація комфортного та яскравого відпочинку гостя є нашим найбільшим пріоритетом, а допомога у задоволенні потреб – основне завдання особистого ROYAL Assistant. Доручіть нам ваш нескінченний список справ і будьте впевнені, що усі вони будуть вирішені обережно, ефективно та вчасно, щоб ви могли зосередитися на дійсно важливих речах.

І не важливо що ви нас попросите: організацію ділової зустрічі чи пошук квитків на літак, улюблені парфуми чи потрібний розмір сукні, подарунок на день народження чи підбір стиліста. Ми не чарівники й не робимо усе власноруч, але ми знаємо тих, хто це добре вміє й з радістю організуємо все так, що ви будете у захваті від вирішення поставлених задач.

Сервіс ROYAL Assistant створений для того, щоб спростити ваше життя. Ми подбаємо про те, щоб ви могли насолоджуватися відпочинком без зайвих клопотів та думок.

 

ROYAL Guard

ROYAL PALACE LUXURY HOTEL and SPA має принципово новий погляд на охоронні послуги та сервіс. Ми використовуємо лише кращі напрацювання світових топ-агенств у сфері безпеки та успішно реалізовуємо їх у своїй роботі.

Безпека та комфорт наших клієнтів завжди на першому місці, саме тому ми пропонуємо послугу ROYAL Guard – цілодобову охорону особливих та поважних гостей нашого готелю.

Ми врахуємо усі ваші побажання та зробимо все, щоб нагляд професійного охоронця був максимально комфортним та непомітним для вас та оточуючих.

 

ROYAL Sky

Ми турбуємось про те, щоб ваш відпочинок залишив незабутні враження. І якщо ви ще не вирішили як провести свій вільний час, пропонуємо активний та екстремальний відпочинок – політ на літаку чи гелікоптері з послугою ROYAL Sky.

Наповніть свій день новими враженнями та емоціями із висоти пташиного польоту, подивіться на Хмельницький із вікна кабіни пілота та проживіть найкращі хвилини тут і зараз.

ROYAL PALACE LUXURY HOTEL and SPA додасть фарб у ваш відпочинок та зробить його особливим.

Інформація

Ви можете замовити будь-яку з послуг за номером телефону:

+38 073 300 3 300

Контакти

Royal Palace Luxury Hotel and SPA

Наша адреса: м. Хмельницький, вул. Володимирська, 74

Контактні телефони:
+38 073 300 3 300 - Reception
+38 095 300 3 300 - Reception
+38 068 300 3 300 - Restaurant

Email:
info@royalpalace.com.ua